Język:

Prawo gospodarcze


Prawo gospodarcze

       Osoby prowadzące własny biznes powinny być zaznajomione z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa gospodarczego. To jednak niełatwa kwestia, stąd też warto rozważyć wsparcie adwokata doświadczonego w zakresie spraw gospodarczych.


        Decyzja o podjęciu współpracy ze mną pozwoli uniknąć Państwu wielu stresujących i problematycznych sytuacji, a przede wszystkim sprawi, iż wszelkie kwestie związane z prowadzeniem działalności będą odbywać się w sprawny i profesjonalny sposób.


       W ramach doradztwa gospodarczego moja kancelaria świadczy stałą obsługę prawną oraz udziela doraźnej pomocy przedsiębiorcom z Gdańska i innych części Polski (spółkom z o.o., spółkom akcyjnym, oraz fundacjom, a także jednoosobowym działalnościom gospodarczym).


            Oferuję obsługę prawną przedsiębiorstw i spółek we wszelkiego rodzaju sprawach gospodarczych w których stroną staje się mój klient. Wspieram firmy w ramach zawierania umów z pracownikami, a także kontrahentami.


Ponadto do moich zadań należą między innymi:

  • tworzenie i opiniowanie umów gospodarczych,
  • pomoc w zakładaniu oraz rejestracji spółki (w szczególności na rzecz podmiotów zagranicznych),
  • doradztwo w kwestii formy działalności, jaką powinien wybrać klient,
  • prowadzenie windykacji należności,
  • wsparcie w negocjacjach lub renegocjacjach umów gospodarczych,
  • prowadzenie procesów sądowych związanych z działalnością gospodarczą.

 

            Co istotne, jestem obecny w procesie podejmowania znaczących dla firmy decyzji, które mogą rzutować na jej późniejszy sukces, a także asystuję przy podpisywaniu aktów notarialnych i innych dokumentów prawnych.


            W moim interesie jest zawsze przede wszystkim dobro firmy oraz biznesu klienta. Jestem adwokatem, który podejmuje się rozwiązywania nawet najbardziej skomplikowanych spraw gospodarczych.


      Moja praca opiera się na rzetelności i kompleksowości. W ramach specjalizacji prawa gospodarczego przygotowuję projekty umów oraz odpowiednich dokumentów prawnych dla przedsiębiorstw. Dzięki mojej rozległej wiedzy oraz znajomości aktów z tego zakresu moja kancelaria znajdująca się w Gdańsku jest w stanie świadczyć usługi adwokackie na najwyższym możliwym poziomie.

 

Zapraszam do współpracy.

adw. Antoni Koprowski