Sprache:

Rozwody


   W ramach tej specjalizacji zajmuję się prowadzeniem spraw rozwodowych (adwokat rozwody), niejednokrotnie połączonych z podziałem majątku dorobkowego małżonków. Usługi obejmują zarówno prowadzenie procesu, jak i udział w negocjacjach rozwodowych obejmujących szereg problemów takich jak alimenty, opieka nad dziećmi oraz często sprawy karne.

   W przypadku połączenia sprawy rozwodowej z podziałem majątku, honorarium ustalane jest indywidualnie. Sprawy z zakresu prawa rodzinnego wyceniane są zawsze indywidualnie w zależności od charakteru i stopnia ich skomplikowania. Serdecznie zapraszam na spotkanie do Kancelarii celem oceny stopnia skomplikowania sprawy oraz określenia honorarium za jej prowadzenie. Istotnym czynnikiem przy określaniu wynagrodzenia jest konieczność jej prowadzenia na terenie Gdańska i okolic, lub w innych częściach Polski. Podstawą świadczenia usług jest umowa w formie pisemnej, którą zawieram z każdym klientem.

Zapraszam do współpracy.

adw. Antoni Koprowski

Nasza Kancelaria zapewnia wszechstronną pomoc prawną osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom w zakresie wszystkich dziedzin prawa, począwszy od spraw cywilnych, karnych, rozwodowych, spadkowych, pracowniczych, administracyjnych, w tym reprezentację naszych klientów w sądach i urzędach, po kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i przedsięwzięć gospodarczych. Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług gwarantuje udział w kancelarii doświadczonych prawników z uprawnieniami adwokata.